YAZAR                                            YAŞAM KOÇU                                     AYNADAKİ BEN

BURCU ADAL KÖSE İLE BİREYSEL SEANSLAR

Deeksha İlahi enerji aktarımı, Çakra dengeleme, İkili ilişkiler, Şifalandırma, Aile ilişkileri ve DNA, Hücre kodlama, Melek çalışmaları, Geçmiş şifalandırma (Bilinçaltındaki kodların değiştirilmesi), Tüm Bağımlılıkların Tedavisi.

Randevu: Telefon Seansları için burcuuuadal@gmail.com, burcukose_35@hotmail.com (0553 616 48 46)

https://plus.google.com/+burcuadalkose

Çakralarımızı tanırsak; Kendimizi tanırız...

1. Kök Çakra: Tüm bağışıklık sistemimizi yöneten kök çakra, cinsel organlarımızın alt kısmında yer alır. Yeryüzüyle bağ kuramayanlarda , kök çakrada dengesizlik söz konusudur. Bir çocuğun reenkarne olmayı istememesi , bu çakrada dengesizliklere yol açar. Fiziksel olan bu dünyada her türlü korkuların  esareti altina girebilir.Bacaklarimiz bizim gücümuzdur. Kök çakrada bacaklari etkiler. Yaşami seven,korkusuz cesur kisilerin bacakları her daim güçlüdür. Çakra meditasyonu yapmak, tüm çakraların dengeye gelmesini sağlar. Çakraların fazla çalışmasi da az çalışmasi da dengesizliktir.  Mesele yine dengeye gelmektir. Hayatınizda kararlar almada zorlanıyor yada sürekli belirsizlik yaşıyorsanız...

1. Kök Çakra: Tüm bağışıklık sistemimizi yöneten kök çakra, cinsel organlarımızın alt kısmında yer alır. Yeryüzüyle bağ kuramayanlarda , kök çakrada dengesizlik söz konusudur. Bir çocuğun reenkarne olmayı istememesi , bu çakrada dengesizliklere yol açar. Fiziksel olan bu dünyada her türlü korkuların  esareti altina girebilir.Bacaklarimiz bizim gücümuzdur. Kök çakrada bacaklari etkiler. Yaşami seven,korkusuz cesur kisilerin bacakları her daim güçlüdür. Çakra meditasyonu yapmak, tüm çakraların dengeye gelmesini sağlar. Çakraların fazla çalışmasi da az çalışmasi da dengesizliktir.  Mesele yine dengeye gelmektir. Hayatınizda kararlar almada zorlanıyor yada sürekli belirsizlik yaşıyorsanız , kök çakranızi da dengeye getirmek zorundasıniz!

2. Hara Çakra: Bu kisaca yaraticilik çakrasidir. Duygusal anlamda özgüven sikintisi yasayanlarin hara çakralarinda dengesizlik vardir.Duygusal ve cinsel iliskilerde yasamin verimliligini temsil ederler. Cinselligimiz ve duygu durumumuz ne kadar netse hara çakramizda o denli saglikli olur. Hara cakrasi saglikli degilse her turlu cinsel sapkinlik soz konusudur. Orgazma ulasamamak vajina ile ilgili sorunlar , tecavuzler yada cinsel istismar neticesinde bastirilmis her turlu cinsellik.Şifa calismalariyla hara çakra dengeye getirilinebilir.                   


3. Çakra: Solar Pleksus (Mide Çakrası)
Pankreas, mide , safra kesesi, dalak, karaciğer bagirsaklar gibi organlari yonetir. Bu organlardaki hastaliklar, solar pleksusun saglikli olmadigini gosterir. Fiziksel dunyada, aşiri derecede maddiyata baglanma gibi durumlar olusturur ve surekli tatminsizdir , mide cakrasi dengede olmayanlar. Kontrol duskunu ebeveynlerin cocuklarinda gorulur. Cocuga asiri kontrol odakli baglar kuran ebeveynlerin sonunda baskalariyla guzel , kuvvetli iliskiler kuramayan evlatlari olur. Genetik kodlarla birbirimize bagliyiz.Ve boyle olmasi kacinilmazdir. Bu baglari temizlemek gereklidir. Öncelikle bilincalti kodlar degistirilerek sonrasinda cakra meditasyonlari ve elle sifa yontemiyle dengelenebilir.

4. Çakra: Kalp Çakrası
Iki gogsumuzun arasindadir. Kan dolasim sistemimizi temsil eder. Bu cakradan gelen baglar, iliskilerimizdeki sevgiyi ifade etmektedir. Saglikli yasanmayan iliskilerde bu cakra hasar gorur. Ve kalp cakrasi kapanir. Kalbimizde nöronlar var. Ve kalbimizdeki nöronlar, beynimizdeki nöronlardan cok daha gucludur. Bu sebeple kalp onemli bir organdir. Tansiyon problemi olan hastalarda genelde kalp cakrasi sikintili olur. Kisi kendisini asagilik gorebilir. Anlasilamadigini dusunebilir. Kendisine surekli aciyabilir. Insanin kendisiyle barisma haliyle kalp cakra duzenr girer. Bilincaltindaki kodlar degistirildigi ve yerine yeni kodlar yuklendiginde kalp cakra duzenli donmeye devam eder.

5. Çakra: Boğaz Çakrası
Bogaz bolgesinde yer alir. Bes duyumuzu temsil eder. Nefesimiz, akcigerlerimizde bogaz cakrasiyla ilintilidir. Alerji sikintilari, bu cakranin dengesizliginden kaynaklanir. Oksurukler yada cilt hastaliklari da ona keza. Gozlerde bozulma, kulaklar hep bu cakrayla ilintilidir. Tiroid probleminiz varsa bu cakrayi duzene sokmalisiniz. Bogaz cakrasi , iyi islev gordugunde hakikatimizi ifade ederiz. Hakikat dedigimiz ise yuksek iradedir. En basta soz vardi. Ve soz Allah idi. Soz birseyleri meydana getirdi. Soyledigimiz sozler fiziksel dunyada cisimlesir. Iliski baglarimiz, saglikli oldugunda ,  bir iliskide birbirimize soyledigimiz hakikatler iliskinin pozitif olusumunu ortaya koyar.Bu da iliskinin yuksek iradesiyle ayni cizgidedir. Iste o vakit; iliski kurmadaki amacimiza ulasiriz. Kendisini ifade edemeyen , sozleri bogazinda dugumlenen insanlar vardir. Bu kisilerde, bogaz cakrasinda blokajlar olusur. Çakra meditasuonlari, elle sifa ve diger sifa yontemleriyle saglikli bir bogaz cakrasina ulasabilirsiniz.

6. Alın Çakrası: (Üçüncü Göz)
Iki kasimizin ortasinda yer alir. Hatta goz kapaklarimizin ust bolgesini de kapsar. Bu çakradan gelen bağlar, fikir alisverisindeki yuksek kavramlari gormenin coskusunu ve bu fikir alisverisi kimle gerceklesiyorsa , onunla kosulsuz sevgiyi yaşama deneyimini temsil eder. Sezgisel gücümüzle ilintilidir. Sinir sistemimizde bu çakrayla yönetilir. Korku, stres gibi durumlarda blokaj olusur. Unutkanlik eğilimi bu çakradan kaynaklanır. Baş ağrıları, dengesizlik , ögrenme bozukluklarına yol acabilir. Isteklerimizin yonetimini de bu cakradan saglariz. Yuce Allah ile de burdan bag kurariz.

7. Çakra: Tepe Çakrası
Buradan Yüce Yaradan a baglaniriz. Tüm ilahi olana bu cakrayla ulasiriz. Basimizin üstündedir tepe çakramiz. Sadece Tanrı ile evrenle değil diğer kişilerle ilişkilerde, kutsal Tanrı zihninde olma gücünü temsil ederler. Beyin, sinir sistemi,  kaslar ve tum iskelet yapımızı ilgilendirir. Sıkıntılı olduğu vaziyetlerde uykusuzluk, aşırı duyarlılık baş ağrısı gibi durumlar hatta depresyona sebebiyet verir. Zihnimiz  sakin, sessiz berrak olduğu takdirde tepe çakrası dengelidir. Yedinci cakra baglarinin bozulmasi yada bizim spiritüel dunyada hapsolup fiziksele butunuyle inemememize yol acar.

Bütün çakralarımızın düzgün çalışması çok önemlidir. Bütünselliğimiz için, bu evrenle  bir ve bütin olabilmek için gereklidir. Fiziksel bedenimizde bir sorun olduğunda bilelim ki çakralarımızda da bir sorun var. Düzenli yapilan çakra meditasyonlari , çakraları dengeye getirecektir.

Sertifikalar

      

Top Text

AA Web Tasarım