YAZAR                                            YAŞAM KOÇU                                     AYNADAKİ BEN

BURCU ADAL KÖSE İLE BİREYSEL SEANSLAR

Deeksha İlahi enerji aktarımı, Çakra dengeleme, İkili ilişkiler, Şifalandırma, Aile ilişkileri ve DNA, Hücre kodlama, Melek çalışmaları, Geçmiş şifalandırma (Bilinçaltındaki kodların değiştirilmesi), Tüm Bağımlılıkların Tedavisi.

Randevu: Telefon Seansları için burcuuuadal@gmail.com, burcukose_35@hotmail.com (0553 616 48 46)

https://plus.google.com/+burcuadalkose

İlahi Enerji Aktarımı Nasıl Çalışır?

Tüm çakraları harekete geçirir. Omurilik, DNA üzerinde aktif hareket söz konusudur. Beyinsel aktiviteler ön loblara kayar. Yani sağ beyin ile sol beyin dengeye gelir. Bu aslınsa Tanrısal bir lütuftur. Kişi ile yaradan arasında güçlü kudretli bir bağ kurulur. Teklik bilincinden bütünsel bir varlığa dönüştürür deeksha deneyimi. Çok yüksek bir titreşime sahip, beyinde nörobiyolojik değişimlerin görüldüğü bir ilahi enerji aktarımıdır. Bu evrensel enerji, güçlü bir şifa kaynağıdır. Dışarıdan hiçbir kimyasala gerek duymadan kendi seratoninizi kendiniz oluşturursunuz. Yaradan ile derin ve güçlü bir bağ kurmak kişide sonsuz bir mutluluk ve huzuru açığa çıkartır. Ve pozitif olmanın gücünü deneyimlersiniz.

Tüm çakraları harekete geçirir. Omurilik, DNA üzerinde aktif hareket söz konusudur. Beyinsel aktiviteler ön loblara kayar. Yani sağ beyin ile sol beyin dengeye gelir. Bu aslınsa Tanrısal bir lütuftur. Kişi ile yaradan arasında güçlü kudretli bir bağ kurulur. Teklik bilincinden bütünsel bir varlığa dönüştürür deeksha deneyimi. Çok yüksek bir titreşime sahip, beyinde nörobiyolojik değişimlerin görüldüğü bir ilahi enerji aktarımıdır. Bu evrensel enerji, güçlü bir şifa kaynağıdır. Dışarıdan hiçbir kimyasala gerek duymadan kendi seratoninizi kendiniz oluşturursunuz. Yaradan ile derin ve güçlü bir bağ kurmak kişide sonsuz bir mutluluk ve huzuru açığa çıkartır. Ve pozitif olmanın gücünü deneyimlersiniz. Ya da nötr olmanız gereken durumlarda da sizi nötr kılar. Bedeninizde yaşadığınız muazzam hissedişler bedenimizin gücünü de ortaya çıkartır. BUNA VESILE OLAN  DA SONSUZ OLAN YARADAN IN İLAHİ ENERJİSİDİR…

Sertifikalar

      

Top Text

AA Web Tasarım