YAZAR                                            YAŞAM KOÇU                                     AYNADAKİ BEN

BURCU ADAL KÖSE İLE BİREYSEL SEANSLAR

Deeksha İlahi enerji aktarımı, Çakra dengeleme, İkili ilişkiler, Şifalandırma, Aile ilişkileri ve DNA, Hücre kodlama, Melek çalışmaları, Geçmiş şifalandırma (Bilinçaltındaki kodların değiştirilmesi), Tüm Bağımlılıkların Tedavisi.

Randevu: Telefon Seansları için burcuuuadal@gmail.com, burcukose_35@hotmail.com (0553 616 48 46)

https://plus.google.com/+burcuadalkose

İlişkiler

Aileyle, akrabalarla, arkadaş ve dostlarla ilişkiler iyi olduğunda ilahi enerji aktarımın gücü artıyor. İlişkilerimiz düzgün olduğunda yaptığımız niyet çalışmaları tam anlamıyla yerine ulaşacaktır. Eğer iliksilerde sorun yaşanıyorsa bilinçaltı kodları değiştirilerek önce yeni bilinç DNA ve hücreye yüklenmelidir. Sri Amma Bhagavan ilişkiler düzeldiğinde her şey düzelir der. Ve çok doğru bir şey söyler. Çünkü biz hepimiz birbirimizle bağlantılıyız. Evrende herkes her şeyle bağlantılıdır. Belli bir rezonans (titreşim) frekansıyla birbirimizle bağlar ve iletişimler kurarız. İlişkilerimize gereken önemi vermeliyiz. Çünkü bir arada yaşıyoruz. Maharshi 'nin özellikle üstünde durduğu bir konudur iliksiler. Özellikle anne ve baba ile olan ilişkilerin...

Aileyle, akrabalarla, arkadaş ve dostlarla ilişkiler iyi olduğunda ilahi enerji aktarımın gücü artıyor. İlişkilerimiz düzgün olduğunda yaptığımız niyet çalışmaları tam anlamıyla yerine ulaşacaktır. Eğer iliksilerde sorun yaşanıyorsa bilinçaltı kodları değiştirilerek önce yeni bilinç DNA ve hücreye yüklenmelidir. Sri Amma Bhagavan ilişkiler düzeldiğinde her şey düzelir der. Ve çok doğru bir şey söyler. Çünkü biz hepimiz birbirimizle bağlantılıyız. Evrende herkes her şeyle bağlantılıdır. Belli bir rezonans (titreşim) frekansıyla birbirimizle bağlar ve iletişimler kurarız. İlişkilerimize gereken önemi vermeliyiz. Çünkü bir arada yaşıyoruz. Maharshi 'nin özellikle üstünde durduğu bir konudur iliksiler. Özellikle anne ve baba ile olan ilişkilerin sağlam temeller üzerine kurulması gerektiğini ifade eder. Anne ile olan ilişkiler sorunlu ise yaşamımızda sürekli blokajlar yaşarız. Sürekli tıkanıklıklar yaşanır. Baba ile ilişkilerde bir sorun varsa maddi anlamda tam olarak toparlanılamaz. Bu iliksileri kuvvetlendirmek ya da ciddi sorunlar var ise yine bilinçaltına inip bu kodları değiştirmek elzemdir. Bunu içe bakış metoduyla da yapabiliriz. Biz anne ve babamıza genetik kodlarla bağlıyız. Zaten evrene titreşimsel yolla da bağlıyız. İlişkilerin yolunda gitmesi için önce bizim kendimizle barışmamız ve kendimizi sevmemiz şarttır. Çünkü biz de bir yansımayız. Sevgi dolu olan insan sevgi dolu güzel ilişkiler yasayacaktır. Ve zaten ilişkileri de kendiliğinden düzelecektir.

Sertifikalar

      

Top Text

AA Web Tasarım