YAZAR                                            YAŞAM KOÇU                                     AYNADAKİ BEN

BURCU ADAL KÖSE İLE BİREYSEL SEANSLAR

Deeksha İlahi enerji aktarımı, Çakra dengeleme, İkili ilişkiler, Şifalandırma, Aile ilişkileri ve DNA, Hücre kodlama, Melek çalışmaları, Geçmiş şifalandırma (Bilinçaltındaki kodların değiştirilmesi), Tüm Bağımlılıkların Tedavisi.

Randevu: Telefon Seansları için burcuuuadal@gmail.com, burcukose_35@hotmail.com (0553 616 48 46)

https://plus.google.com/+burcuadalkose

Dişil Ve Eril Dengenin Sağlanması

Zihnin yani egonun olduğu  her yerde kaos vardır. Karşılık beklenilen sevgide ego(zihin) vardır. Zihin her daim isleri karıştırmaya yeter. Ama kalpten hissederseniz gerçek sevgi O dur. Sevgi, mutluluk, huzur, güven hatta özgüven, cesaret hepsi içteki derin coşkuyla hissedilir. Bu da kalp ile olur. Zihin devreye girdiğinde koşullar koyar. Beklentiler oluşur. Kadın erkek iliksilerinin dengeye oturması gerekir. Ying ile yang in dengede olursa iliskilerinde dengede ve saglikli olacaktir. Her insanin içinde hem dişil hem de eril yanı vardır. Bunların dengede olması iyi olacaktır. Anne ve babadan gelen kromozomların, genlerin eşit ve dengede dağılımı gereklidir. Aksi takdirde ne sen dengedesin ne de yasadığın ilişkiler...

Zihnin yani egonun olduğu  her yerde kaos vardır. Karşılık beklenilen sevgide ego(zihin) vardır. Zihin her daim isleri karıştırmaya yeter. Ama kalpten hissederseniz gerçek sevgi O dur. Sevgi, mutluluk, huzur, güven hatta özgüven , cesaret hepsi içteki derin coşkuyla hissedilir. Bu da kalp ile olur. Zihin devreye girdiğinde koşullar koyar. Beklentiler oluşur. Kadın erkek iliksilerinin dengeye oturması gerekir.Ying ile yang in dengede olursa iliskilerinde dengede ve saglikli olacaktir. Her insanin içinde hem dişil hem de eril yanı vardır. Bunların dengede olması iyi olacaktır. Anne ve babadan gelen kromozomların, genlerin eşit ve dengede dağılımı gereklidir. Aksi takdirde ne sen dengedesin ne de yasadığın ilişkiler rayında ve dengede. İnsanin DNA sı titreşimsel olarak değişebilir. Genetik kodlar ve hücreler tıpkı bir bilgisayar gibi programlanabilir. Yeter ki iste. Alışkanlıklarını , karakterini, kişilik özelliklerini ya da bağımlılıklarını değiştirebilirsin. Ama bunun için Öz e inmelisin. Kendi gerçek benliğini bulma yolunda ilerlerken ying ve yang in dengelenecek. İlişkilerinde düzelecek. Bunu yapabilirsin. Kendine bir de içerden bakmayı görsen, sen gerçek kendini bulacaksın.

Dünya dualite üzerine kurulmuştur.Her şey de ikilik mevcuttur. İyilik kötülük,eril dişi... Her şey karşıtıyla var. Yasadığımız evren, ying ve yang toplamından başka bir şey değil.İnsan bedeni üzerinde, eril enerjinin beynin sol tarafından , dısil enerjinin de beynin sağ tarafından üretildiği tespit edilmiştir. Beden sağlığımız için her iki tarafı da dengede kullanmamız gerekiyor. Her şey bu evrende denge yasasına göre hareket etmiyor mu?

Sertifikalar

      

Top Text

AA Web Tasarım