YAZAR                                            YAŞAM KOÇU                                     AYNADAKİ BEN

BURCU ADAL KÖSE İLE BİREYSEL SEANSLAR

Deeksha İlahi enerji aktarımı, Çakra dengeleme, İkili ilişkiler, Şifalandırma, Aile ilişkileri ve DNA, Hücre kodlama, Melek çalışmaları, Geçmiş şifalandırma (Bilinçaltındaki kodların değiştirilmesi), Tüm Bağımlılıkların Tedavisi.

Randevu: Telefon Seansları için burcuuuadal@gmail.com, burcukose_35@hotmail.com (0553 616 48 46)

https://plus.google.com/+burcuadalkose

Aşırılıklar

Aşırı alkol tüketimi ve seks eğilimi, insanın kendisinden kaçma ihtiyacıdır. Neyi fazla yapıyorsan orda mutlaka bir sorun vardır. Aslında sorun zihindedir. Ve bilinçaltı kaynaklıdır. Bastırılmış duygular, abartılı düşüncelere yol açar. Duygu düşünceyi, düşünce duyguyu tetikler. Bu zaten her şeyde böyledir. Salt aşırılıklarda değil tüm duygu ve düşünceler birbirleriyle ilintilidir. Tıpkı zihnin bedeni, bedenin de zihni tetiklediği gibi. Aşırı alkol kullanımı, genetik kod olarak taşınmış oluyor genelde kişiye. Ya da çok geçmişten atalardan dahi kaynaklanabilir. Sonradan alkolik olma yüzdeleri genelde düşüktür. Seks bağımlılığı da aynı şekilde genetik faktörlerden dolayı ortaya çıkar.

Bu arada alkol kullanımı çok olan kişilerin, sekse aşırı düşkünlükleri de saptanmıştır.

Tüm bağımlılıkların özünde, gerçek ben kimliğiyle yüzleşememek vardır. Yüzleşmelerse kolay değildir. Her zaman söylediğim gibi ancak fark ettiğin şeyleri, değiştirip, dönüştürebilirsin. Fark etmek gerek diyorum çünkü alışkanlığa dönüşmüş olan davranışlar olağan bir hal almaya başlar ve kişi bunu normal olarak görebilir. Ve aşırılıklarının olağan addedebilir. Fark etme süreci kendiliğinden olur. Alışkanlıkların abartılı halini bağımlılık olarak nitelendiriyorum. Her şey dengesinde ve kararında güzeldir. Ve daha tatlıdır.

Kitabımda da değindiğim gibi; Kaçamazsın kendinden. Kaçacak bir yer olmadığını görmüyor musun? Ve gerçekten kaçacak bir yer yoktur. Kendi benliğinden kaçarsan, başka absürt şeylere tutunursun. Ve tutunduklarının hepsi sahtedir. Zihnin illüzyonudur. Bu dünya zaten bir illüzyonken sanal içinde kendine niye sanal bir dünya daha yaratasın ki!

Aynadaki Ben

Top Text

AA Web Tasarım