YAZAR                                 OYUNCU                           YAŞAM KOÇU                      AYNADAKİ BEN

BURCU ADAL KÖSE İLE BİREYSEL SEANSLAR

Deeksha İlahi enerji aktarımı, Çakra dengeleme, İkili ilişkiler, Şifalandırma, Aile ilişkileri ve DNA, Hücre kodlama, Melek çalışmaları, Geçmiş şifalandırma.

Randevu: Telefon Seansları için burcuuuadal@gmail.com, burcukose_35@hotmail.com (0553 616 48 46)

Ücretlendirme: 45 dakikalık telefon seans ücreti 175 TL

Anda Kalın

Her ne oluyorsa olduğu gibi kabul edin. İyi ya da kötü her ne varsa. Zaten sizin iyi değil diye nitelendirdiğiniz her şey yine zihninizde olup bitiyor. Anda şekilenir hayatımız. Geçmiş ve geleceği irdelemeden şu an içinizde her ne yaşıyorsanız ona tutunmayın. Geçip gitmesine izin verin. Ve nefesinize odaklanın. Bedeninizin ve nefesinizin farkında olun. Olan her neyse içinizde oluyor. Ve geçeceğini bilin. Tutunmayın hiç bir duyguya ve düşüncenize. Sizi çekiştirmeye çalışsa da zihniniz bunun bir oyun olduğunu unutmayın. Ego=zihin=şuursuzluk halidir.

Yüz vermeyin zihninizin oyunlarına. Size başka bir şekilde açıklayamam soyut nihayetinde yaşadığınız. Sadece su an şekillendirebilirsiniz her şeyi. Her şey anda gerçekleşir.

Geçmişteki mutlu günlerle de kıyaslama yapmayınız. Şimdiki anda mutluluğu hissedin. Geçmiş her zaman yanıltır. Geçmiş kıyaslamaları tıpkı mutsuz insanlarda var ben iyiyim demeye benzer. Oysa her türlü kıyas olumsuzluğa götürür. Ne geçmişte kalın ne de geleceği düşünün

Anda kalın. Anda iken zaten gelecek şekillenir.

Aynadaki Ben

Top Text

AA Web Tasarım