YAZAR                                            YAŞAM KOÇU                                     AYNADAKİ BEN

BURCU ADAL KÖSE İLE BİREYSEL SEANSLAR

Deeksha İlahi enerji aktarımı, Çakra dengeleme, İkili ilişkiler, Şifalandırma, Aile ilişkileri ve DNA, Hücre kodlama, Melek çalışmaları, Geçmiş şifalandırma (Bilinçaltındaki kodların değiştirilmesi), Tüm Bağımlılıkların Tedavisi.

Randevu: Telefon Seansları için burcuuuadal@gmail.com, burcukose_35@hotmail.com (0553 616 48 46)

https://plus.google.com/+burcuadalkose

Her Türlü Temizlik

Su kadar canlı bir şey var mı? Ben suyun kutsal olduğunu düşünüyorum. Zaten suyun kutsal olduğuna dair çok fazla da bilgi mevcut değil mi? İnsanı bu kadar rahatlatan, ferahlatan su, harika bir element değil mi? Sinirlendiğimizde dahi bir duş yapmak detoks etkisi yapmıyor mu? Açlığa dayanabilir insan ancak susuzluğa herhalde çok kısa süre dayanabilir. İbadet sırasında da kullanılıyor oluşu da suyun canlı bir şey olduğunu göstermiyor mu? Her şey bir yana temizliğin tek koşulu değil mi?


Hem enerji bedenimizi hem de fiziksel bedenimizi temiz tutmak gerekmez mi? Fiziksel bedenimizi temiz tutmak, güzel bir banyo yapmak kadar hoş bir şey var mı? Kulaklarının içinden ayak parmaklarına kadar yıkamalı insan her yerini. Ayak tabanının temizliği de yüzün kadar önemli değil mi? İnsan bedeninin her uzvunu yıkayacaksın. Bakım ve temizlik insanın kuralı olmalı diye düşünüyorum. Yanılıyor olamam herhalde. Salt fiziksel bedenin temizliğiyle de iş bitmiyor. Auralarımızın da temiz olması gerek. Aurası temiz olan insanların, karşı tarafa verdiği enerji de pırıl pırıl olur. Kirlian tekniğiyle auralar fotoğraflanmıştır. Bu harika teknikle bu durum gözlemlenebilmektedir. Tıpkı kirli bir karaciğeri görüntüleyebiliyorsak auralarında böyle fotoğraflanabildiğini görunce çok etkilenmiştim. İçsel olarak yapılabilen bu tespiti dışarıdan da bakarak algılayabilirsiniz. Çakralarında ciddi blokajlar olan insanların direk auralarıda direk kirleniyor. Bedenin temiz auran kirliyse yine bir anlamı yok. Mesele hem içeriyi hem de dışarıyı temiz tutabilmekte. Hem ruhsal temizliğin hem de fiziksel temizliğin…

AYNADAKİ BEN adlı kitaptan alıntıdır.

Aynadaki Ben

Top Text

AA Web Tasarım