YAZAR                                            YAŞAM KOÇU                                     AYNADAKİ BEN

BURCU ADAL KÖSE İLE BİREYSEL SEANSLAR

Deeksha İlahi enerji aktarımı, Çakra dengeleme, İkili ilişkiler, Şifalandırma, Aile ilişkileri ve DNA, Hücre kodlama, Melek çalışmaları, Geçmiş şifalandırma (Bilinçaltındaki kodların değiştirilmesi), Tüm Bağımlılıkların Tedavisi.

Randevu: Telefon Seansları için burcuuuadal@gmail.com, burcukose_35@hotmail.com (0553 616 48 46)

https://plus.google.com/+burcuadalkose

Bağımlı Olma!

Her neye bağımlı yaşıyorsan özgürlüğünü kısıtlıyorsun demektir. Tüm bağımlılıklar, seni kaybetme korkusuna yaklaştırır. Bağımlılıklarından kurtulduğun vakit kaybetme korkunda emin ol kalmayacaktır. İnsanlar bilinçaltındaki bazı yoksunluklardan dolayı bir çok şeye bağımlı hale gelirler. Uyuşturucu yada yüksek dozda alkol kullanımının kendilerini daha yüksek bir boyuta taşıyacağına inanırlar. Evet bilinç değişir belki ama bu farkındalıklı bir bilinç hali değildir maalesef. Seks yada internet bağımlılığı yada bir kişiye olan bağımlılık özgürleşmenin önünde büyük bir engeldir.

Özgürleşmeden kast ettiğim ise kişinin, benlik bilincidir. Hep bir şeylere tutunma ihtiyacı içerisindedir bazıları. Tutundukları şey kendilerini bilinçli farkındalıktan uzaklaştırır. Televizyona had safhada bağımlıyız. Sadece bir ses olsun diye açılır ancak özünde belki de yalnızlık ihtiyacı bile söz konusu olabilir. Her bağımlılığın özünde mutlaka bilinçaltı vardır. Bilinçaltındaki yanlış kodlar sizi yanlış eğilimlere sokar. Farkında olmadan sizi esir edebilir. Bağımlılıklar, algısal sapmalardır. Zihniniz size diretir. Çünkü algılanan şey aşırı güdülenen duygulardır. Buna sebebiyet veren ilk hareket ise düşüncede belirir. Ve içgüdüsel bir davranış sergilettirir. Oysa insan duygularını kontrol edebilen bir varlıktır. Beyin herhangi bir alışkanlığında ustalaştıkça, bu alışkanlığı bilincin dışına da yöneltir. Haliyle otomatikleşir her şey. Bu sebepten dolayı bağımlılık fark dahi edilmeyebilir. Ancak bilinçli bir farkındalıkla bunlardan kurtulunabilir. Bu da kendi gerçek ÖZ ‘ünüzü tanımakla mümkün olacaktır. Alışkanlıklar ya da bağımlılıklardan kurtulmanın tek yolu önce bu durumu fark etmekten geçer. Fark ediş ilk basamaktır. Sonrası çok fazla ruhsal çalışma ve pratikle düzelecektir. Günlük hayatta, yaparken hiç farkında olmadığımız otomatikleşmiş olan zihin hallerimize bir bakalım. Bunlara bilinçli bir şekilde yaklaştığımızda, fark ediş gerçekleşecektir. EYLEMLERİNİZİN VE GÜDÜLERİNİZİ, gözden geçirmekte fayda görüyorum. Sağlıklı bir beden ve zihin dengeniz olsun. . .

Aynadaki Ben

Top Text

AA Web Tasarım